راحت‌نویسی!

آخر تیر سال گذشته که می‌خواستم این وبلاگ رو راه بندازم برای خودم برنامه‌ریزی کرده بودم که مثلا در این موضوعات و این چیزا یادداشت بنویسم. مثلا هر هفته در مورد یکی از علاقه‌مندی‌هام پستی منتشر کنم و توضیح بدم که چرا اون چیز رو دوست دارم.

یعنی کلا یه جور برنامه داشتم براش و خیلی وقتا زمانی که می‌خواستم یه چیز دیگه بنویسم، به خودم می‌گفتم نه اول اون چیزا بنویس بعد! یعنی اول اون چیزی که هستی و می‌خوای نشون بدی رو معرفی کن تا بعد مطالب و چیزای دیگه‌ت هم معنی‌دار بشن.

ولی چند روز پیش داشتم به این فکر می‌کردم که اگر قرار باشه تو وبلاگ خودم هم راحت نباشم و هرچیزی که می‌خوام رو ننویسم، دیگه کجا باید راحت بنویسم؟ / البته عمومی منظورمه وگرنه کاغذ و دفترهای مخصوص راحت نوشتن دارم 🙂

یه زمان توی توییتر این حالت بود و خیلی راحت هر چیزی که دوست داشتم و به ذهنم می‌رسید رو توییت می‌کردم ولی الان خیلی وقته که اینطوری نیست و دیگه باهاش حال نمی‌کنم. برعکس دارم فکر می‌کنم شاید همین وبلاگ باید جایی باشه که در مورد هر چیزی که می‌خوام بنویسم.

من حتی توی سیستمم یک پوشه‌ی مشخص برای وبلاگ درست کردم و همه دسته‌بندی‌هایی که میخوام رو وارد کردم تا وارد پوشه‌های اونا بشم و بنویسم. خیلی احساس کردم همه‌چی رو جدی گرفتم برای این وبلاگ. برای همین دیگه حتی دوست ندارم تو ورد بنویسم و وارد وردپرس کنم. می‌خوام از این به بعد خیلی راحت بنویسم و منتشر کنم.

همینطور وارد وردپرس بشم و افزودن پست رو بزنم و شروع به نوشتن کنم.

اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها